حرف دل یک جانباز....

منآنروز مشامم از بوی دود و باروت پر بود و برای رسیدن به هدفم ، از آن لذت می بردم ، بعضی هاامروز از بوی الکل در انواع ادکلن های خارجی !

منآنروز خشاب و اسلحه ام را برای نابودی دشمن در بغل گرفته بودم و بعضی ها امروز سگ های نجس تزئینی گران قیمت را !

منآنروز در جبهه ، اوقات فراغتم را در چاله هایی ، قرآن و دعا می خواندم ، اسغفار می کردم و لذت می بردم ، بعضی ها امروز در چت رو م ها به دنبال عشق ناشناس و گمشده ساعتها به بطالت ، پرسه می زنند و روم عوض می کنند !

منآنروز در هنگام عملیات ، در گوشی بیسیم ، یا زهرا(س) و یا حسین(ع) می گفتم و بعضی هاامروز در گوشی خود ،از نفس ، عشق ، ناز و فدایت شوم به نامحرم و ناشناس!

 

منآنروز در خط ، یک دست لباس خاکی داشتم وبا آن احساس غرور ، زیبایی و عزت کرده و شکر خدا می گفتم ، بعضی هاامروز لباس های رنگارنگ خارجی و صورتی تزئین شده اما خود انگاره ای زشت که هیچگاه با تغییر مد ،از خودشان راضی نمی شوند !

من آنروز با ذکر استغفرالله وقت می گذراندم و بعضی ها امروز با دگمه های بیجان موبایل برای اس ام اس های عاشقانه جدید و یا کلیدهای کیبورد برای ارسال پی ام های عمومی دعوت به دوستی با نامحرمان در چت روم ها !

من آنروز باد گیرم را تا روی دست و پا می کشیدم تا شیمیایی نشوم و برای دفاع توان داشته باشم، بعضی ها امروز شلوار و مانتوی کوتاه را انتخاب کرده اند که رهگذران را هم آلوده کنند !

منآنروز در خط مقدم حتی مراقب عطسه هایم بودم که حضور گروهانم را به دشمن راپرت ندهم ، بعضی هاامروز بی واهمه در خیابان قه قه می زنند و با بزک وآرایش و البسه رنگارنگ ، جلب تو جه نامحرم کرده و می گویند : مرا نیز به حساب آورید ، آدمم !

منآنروز قبل از عملیات از حلالیت خواهی از همرزمانم و بعد از عملیات ، از شکر خدا و یاد دوستان شهیدم صحبت می کردم و بعضی ها امروز از پایان سریال های عاشقانه فارسی وان و من و تو و مارک نوشیدنی های سر میز آنها !

منآنروز بعد از عملیات از بلندگوهای گوشه و کنار خط ، بهر نبردی بی امان ... را می شنیدم ، و بعضی ها امروز با سیستم گوش خراش ماشین بابا ، آهنگ های رپ با الفاظ رکیک به محارم !

منآنروز از اطلاعات شخصی خود و دسته و گروهانم مراقبت می کردم تا دشمن از آن سوء استفاده نکند ، بعضی ها امروز حتی مشخصات و عکس های شخصی و خانوادگی شان را بی پروا در فیس بوک و توئیتر منتشر کرده تا نامحرمان و بیگانگان هم آن را ببینند !

منآنروز در خط مقدم ساعت ها بیدار می ماندم تا دشمن غافلگیرمان نکند بعضی ها امروز ساعتها برای ملاء عام و مد نمایی ، خود را تزئین می کنند تا با کار کم بهای خود ، نامحرمان را غافلگیر کنند!

منآنروز به شوق شرکت در عملیات یا به یاد همسنگران شهیدم اشک می ریختم و قصد انتقام از دشمن را داشتم ، بعضی ها امروز برای شکستهای عشقی شان افسرده اند و قصد انتقام از تمام آدمها و زمین و زمان را دارند !

منآنروز سرنگ ضد شیمیایی بر بدن خود شلیک می کردم ، بعضی ها امروز ، گونه بر رخ خود تزریق میکنند تا مبادا حقیر باشند ، و شاید بیشتر به چشم نامحرم بیایند !

منآنروز خواب را بر چشمانم حرام می کردم تا ذلیل حمله غافلگیرانه دشمن نشوم ، بعضی ها امروز خواب را با نگاه به مانیتور کوچک موبایل برای اعلام تعهد باطل به نامحرم ، بر خود حرام کرده اند!

نه ! این قرارمان نبود ! ما رفتیم تا شما نیز راهمان را ادامه دهید ، رفتیم تا امنیت امروز را به ارمغان بیاوریم و تو بتوانی عفت و حجاب فاطمی را بر گزینی ! رفتیم تا دشمن ، نتواند حیای شما را به بی حیایی تبدیل کند ،رفتیم تا اطاعت کنیم از قرآن و رسول و اولی الا مر ، تو هم مراعات کن ! بر گرد و اندکی بیاندیش ؛ ... ما خون دلها خورده ایم !

برگزیده ای از یادداشت های یک جانباز شرکت کننده در عملیات ، والفجر 8 ، کربلای5 ، نصر و ...

وبلاگ حدیث عاشقی

وبلاگ قافله صبر و بصیرت

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بصیر

سلام شما هم با افتخار لینک شدید یازهرا

نگین آفرینش

با سلام خدمت شما عزیزان امروز یک پست متفاوتی گذاشتیم ؛ این پست برای یک یا چند نفر نیست ؛ اگر داخل اینترنت آمدین ؛ حتما این مطلب ما را بخوانید و اطلاع رسانی هم کنید.

کبوتر غریب

سلام. مطلب جدیدی گذاشتم که اسمش انتظار به سبک یهود هست. تشریف بیارین و نظرتون رو دربارش بگید. ممنون در پناه حق

اشک سرخ

سلام خدا قوت... خیلی زیبا بود. به سنگرمون سری بزنید... سایه ی رهبری بالای سرمون.. یا زهرا(س)[گل]

منتظر

سلام همسنگر جزائک الله خیرا،پستهاتون واقعا عالیه به خودم واسه داشتن همسنگرهایی چون شما تبریک میگم البته بنده که اصلا در زمره شما وهمسنگری شما قرار نمیگیرم،التماس دعا یا حق

نبات

میشه انقدر محتاط نباشی... برادررررر رزمنده گرامی... جانباز عزیزی که روی چشم ما جا داری... ما دوست داریم مثل دکتر حسن عباسی پر مغز تر از این حرف ها صحبت کنی. و رک و بی پرده باشی و محتاط و ترسو نباشی ... خودت و حرفت را پشت کلام امیر پنهان نکن... ادم های خائن را با انگشت نشان بده... الان هنوز هم جنگ هست و جبهه حق علیه باطل... کلام نادرست گوشه گوشه کشور از زبان مسؤل مملکت هنرمند و غیره را با اسلحه کلامت نشانه برو و به ما نشان بده معاویه های زمان ما کیستند و چه کسانی در داخل کشور شوالیه های فرهنگی و سیلسی و اقتصادی امریکا یی هستند

نبات

برادرررر عفت تبدیل به چی شد... من و تو مقصریم که امار چادری های با حیا کم شد... کمبودهای محبت زیاد شد... بی بند و باری ها تا زیر چادر برخی رفته... امار خود ارضایی در کشور میان دختران ما نسبت به سه سال پیش و برابر شده ... دختران ما تنها از میان دختران مجرد ما ۴۰ درصد در شهرهای بزرگمون... باکره مونده اند... حالا بشین خاطره تعریف کن.... وجدانن کار فرهنگی تو فضای مجازی خوبه ولی بقول استاد قرائتی که در جمع فعالان فرهنگی گفت اصل کار فرهنگی چهره به چهره است درسته که ابزارش مانند وبلاگ و لاین و واتس اپ و غیره هست اما اصل کار فرهنگی چهره به چهره هست... با علم به روز و فن بیان قوی تر... زبان صمیمی تر و ساده تر... جاذب و همراه با سوز دل.... با ایمیل در تماس باش... ممنون