برف....

این انصاف است...

به همه جا باریدی...

همه جا را سفید کردی...اما...

دل من چی...

کاش به دل من هم می باریدی

شاید به خاطر تو سفید میشد...

شاید از این سیاهی رها می یافت..

شاید...

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نقطه رهایی

سُوسُوا ایمانَكُمْ بِالصَّدَقَةِ، وَ حَصِّنُوا اَمْوالَكُمْ بِالزَّكاةِ، وَ ادْفَعُوا اَمْواجَ الْبَلاءِ بِالدُّعاءِ ایمان خود را با صدقه، اموالتان را با زكات حفظ كنید، و امواج بلا را با دعا برانید. سلام بروزم......تشریف بیارید

خادم الحسین

السلام علی الحسین(ع) با تشکر از فعالیت شما در فضای مجازی با افتخار به این البکائون دعوت شدید منتظر نظرات شما هستیم www.aynalbokaoon.ir aynalbokaoon@gmail.com

نقطه رهایی

ما رو به خط كردند. از اول صف يكى يكى اسم و مشخصات مى پرسيدند، مى آمدند جلو. نوبت من شد. اسمم را گفتم. مترجم پرسيد «مال كدوم لشكرى؟» گفتم «لشكر امام حسين». افسر عراقى يك دفعه پريد. موهايم را گرفت به طرف خودش كشيد. داد زد «حسين؟ حسين خرازى؟» چشم هاش انگار دو تا گلوله ى آتش; سرم را انداختم پايين، گفتم «نه.» سلام با دوپست بروزم.........حتمانظر تون رو بگید ممنون از حضورتون غیبتتون طولانی بود!

بی قرار

بسم رب الصاحب الزمان با شعری به یاد یوسف مادر ، منتظر نگاهتان هستم. اللهم عجل لولیک الفرج

نهر خین

با سلام. عشق یعنی یک خمینی سادگی عشق یعنی با علی دلدادگی... یا علی

منتظر

گاه می اندیشم... چندان هم مهم نیست اگر هیچ از دنیا نداشته باشم همین مرا بس که کوچه ای باشد و باران وخدایی که زلال تر از باران است....!

شهیده

سلام عزیزم آپم خوشحال میشم سر بزنی

فاطمه

سلام برای پست جدیدم نظر بزار و از اسلام واقعی حمایت کن. (داعش حکومت اسلامی نیست این اسم تنها برای زشت نشان دادن چهره ی اسلام است.) حرکتی بر زد فرقه های جدیدی که باعث ازبین بردن اسلام حقیقی میشوند!